Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Konzoly a silentbloky

Silentblok MUPRO pre klimatizácie a tepelné čerpadlá

Silentblok nemeckého výrobcu MUPRO a je vhodný pre použitie na nástenné konzoly či nosníky. Znižuje úroveň hluku v priemere o 17 dB(A).

Silentbloky

Silentbloky sa inštalujú na konzolu pod vonkajšiu jednotku klimatizácie. Tlmia vibrácie vonkajšej jednotky, čím znižujú hlučnosť klimatizácie. Slúžia tiež k uchyteniu vonkajšej jednotky klimatizácie ku konzole. Dodávajú sa v balení štyroch kusov spolu s maticami a podložkami.

Antivibračné nohy pre klimatizácie

Antivibračné nohy pre klimatizačné jednotky. Sú ideálne pre použitie všade tam, kde je vonkajšia klimatizačná jednotka umiestnená na dlažbe, betónovom alebo kovovom podklade. Balenie pozostáva zo 4 nôh s celkovou nosnosťou 400 Kg. Antivibračné nohy je možné ukotviť cez predvŕtané otvory.

Podlahová konzola pre vonkajšiu jednotku klimatizácie

Plastová podlahová konzola pre vonkajšiu jednotku klimatizácie je vhodná pre vonkajšie jednotky vo výkone 2 - 7 kW. Nosnosť 75 + 75 Kg. Balenie obsahuje kompletný set vrátane skuriek, matiek a  podložiek potrebných k upevneniu klimatizácie na konzolu. Dĺžka konzoly je 450mm. Farba biela RAL9002.

Nástenná konzola pre vonkajšiu jednotku klimatizácie

Kvalitná nástenná konzola je určená na upevnenie vonkašej klimatizačnej jednotky na stenu. Konzola je striekaná vypáleným polyesterovým práškom, odolným voči UV žiareniu. Nosnosť 150 Kg. V ponuke sú rôzne veľkosti s dĺžkami ramien 450 mm, 500 mm a 550 mm. Balenie obsahuje samotnú konzolu, antivibračné podložky a skrutky pre upevnenie klimatizácie ku konzole.

Gumená podlahová konzola - 400 mm

Podlahová gumená konzola pre klimatizácie a tepelné čerpadlá. Vyznačuje sa vysokou nosnosťou, stabilitou a tlmiacimi / antivibračnými vlastnosťami. Konzola je vhodná všade tam, kde je nutné maximálne tlmiť vibrácie voči podlahovému podkladu.

Gumená podlahová konzola - 600 mm

Podlahová gumená konzola pre klimatizácie a tepelné čerpadlá. Vyznačuje sa vysokou nosnosťou, stabilitou a tlmiacimi / antivibračnými vlastnosťami. Konzola je vhodná všade tam, kde je nutné maximálne tlmiť vibrácie voči podlahovému podkladu.

Závesná konzola na strop

Konzola klimatizácie určená na uchytenie na strop. Nosnosť 120 Kg. Vrátane montážneho príslušenstva. Farba biela RAL 9002. Rozmery (VxH mm) 650 x 455. Predozadná rozteč 130 - 340 mm.

Konzola pre klimatizácie a tepelné čerpadlá

Konzola je vhodná pre klimatizácie a tepelné čerpadlá, ktoré sú umiestnené na zemi, podlahe alebo rovnej streche. Konzolu je možné ukotviť alebo čiastočne zapustiť do zeme alebo drenážneho štrku. Výhodou tejto konzoly je jej regulovateľná  výška (300-400mm), ktorá zabezpečí plynulý odvod vody od tepelného čerpadla počas rozmrazovacieho cyklu a taktiež dostatočnú výšku proti zasneženiu jednotky. Nosnosť 70 Kg.

Strešná konzola klimatizácie 450

Konzola klimatizácie pre umiestnenie na šikmú strechu. Konzola má nastaviteľný sklon ramien a je vhodná pre vonkajšie klimatizačné jedntky do 5 kW. Nosnosť konzoly je 120 Kg. . Konzola je striekaná polyesterovým práškom odolným voči UV žiareniu. Farba RAL 9002.

1 2