TOPKLIMA Eshop Zavolajte nám

Kategórie

Výrobcovia

Filter produktov

Typ
Výrobca
Objem miestnosti
Cena s DPH

Rekuperácia Mitsubishi Lossnay LGH-50RVX

Cena s DPH: 2256.00 EUR

Cena bez DPH: 1,880.00 EURRekupreačná jednotka Mitsubishi Lossnay LGH-50RVX s entalpickým výmenníkom Vám zabezpečí komfortnejšie bývanie pomocou účinného systému vetrania, rekuperácie tepla a vlhkosti. Oproti klasickým protiprúdovým alebo rotačným výmenníkom má vyššiu účinnosť a zabraňuje nadmernému vysúšaniu priestorov. Výkon 125/250/375/500 m3/hod.

Privádzaný vonkajší vzduch je častokrát veľmi teplý alebo naopak studený a práve tento výmenník vám upraví čerstvý privádzaný vzduch do komfortnej teploty a vlhkosti. Jednotka Mitsubishi Lossnay privádza čerstvý vzduchu do miestnosti a znehodnotený vzduch naopak zároveň odvádza z miestnosti. Je možné nastaviť až 4 stupne otáčok ventilátora.

Mitsubishi Lossnay udržuje vzduch čistý a svieži prostredníctvom nepretržitej ventilácie. Zároveň však šetrí energiou na vykurovanie, aj na chladenie. Jednotky zabraňujú šíreniu hluku z exteriéru.

Funkcia voľného chladenia zabezpečuje chladenie priestoru vonkajším chladnejším vzduchom – napríklad počas noci. Využitím tejto funkcie je možné znížiť spotrebu energie pre klimatizovanie priestorov.

K rekupreačnej jednotke je možné napojiť priamy výparník Mitsubishi GUG (voliteľné) a senzor CO2 (voliteľné).

Lossnay má minimálne nároky na údržbu a ľahko vymeniteľný filter.

Rekupreačnú jednotku je možné regulovať pomocou switchov na riadiacej doske jednotky, alebo pomocou moderného podsvieteného ovládača PZ-61DR (voliteľné), ktorý okrem iného ponúka aj možnosť týždenného časovača.

Rozmery jednotky : 888x1016x331

Prietok vzduchu: 125/250/375/500 m3/hod

Hlučnosť: 18/19/28/34 dB(A)