Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M BLUEVOLUTION

Klimatizácia Daikin Professional BLUEVOLUTION je vylepšená o nové ekologickejšie a účinnejšie chladivo R32, Flash Streamer pre dokonale čistý vzduch a online WiFi ovládač zabudovaný v tele vnútornej jednotky. Výkon chladenia 2 kW a výkon vykurovania tepelným čerpadlom 2,5 kW. Energetická trieda pre chladenie aj kúrenie A+++.

  • Už sa nepredáva
  • (Cena bez DPH: EUR)

 

Táto klimatizácia je príkladom budúcej vízie o klimatizácii spoločnosti Daikin. V sviežom európskom dizajne robí dojem vynikajúcimi hodnotami sezónnej účinnosti bez znižovania komfortu.

 

Pomocou WiFi adaptéra, ktorý je zabudovaný v tele klimatizácie (voliteľné príslušenstvo) môže klimatizáciu nielen ovládať na diaľku cez internet, ale taktiež zobraziť spotrebu energie.

 

Funkcie 3D prietok vzduchu a inteligentné oko vytvárajú dokonalý a neinvazívny prietok vzduchu. A to všetko s mimoriadne tichou prevádzkou.

 

Klimatizácia využíva nové ekologické chladivo R32 s vyššou energetickou účinnosťou. Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti

 

Daikin Flash Streamer používa elektróny na spustenie chemických reakcií s molekulami vzduchu a tým rozkladajú plesne, vírusy alebo NOx, čím pre vás vytvára dokonale čistý vzduch bez alergénov.

Inteligentné oko: prúdenie vzduchu je nasmerované mimo zóny miestnosti, kde sa práve nachádza človek. Ak sa v miestnosti nenachádzajú žiadne osoby, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu.

Lamely vonkajšieho výmenníka tepla s antikoróznou úpravou.

Vonkajšie jednotky Daikin sú vkusné, robustné a je možné ich ľahko namontovať na strop či terasu, alebo jednoducho umiestniť oproti vonkajšej stene.

 

Vonkajšie jednotky sú osadené kolísavým kompresorom, ktorý sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a vysokou energetickou účinnosťou.

 

Táto séria klimatizácií dokonale vyhovie aj najnáročnejším zákazníkom.

 

 


Technické parametre


Výrobca DAIKIN
Označenie vnútornej jednotky FTXM20M
Označenie vonkajšej jednotky RXM20M


Chladenie Kúrenie
Výkon kW 2,0 (1,3-2,6) 2,5 (1,3-3,5)
Účinnosť SEER / SCOP 8,53
Energetická trieda
A+++ A+++
Ročná spotreba kWh

Teplotný rozsah °C -10 ~ 46 -15 ~ 24


Vnútorná jednotka Vonkajšia jednotka
Rozmery (VxŠxH) mm 272x811x294 550x765x285
Hlučnosť dB (A)


Stredná otáčky
Vysoké otáčky
Spánkový režim